MUTACJA A

Sulęcin, Lubniewice, Krzeszyce, Słońsk, Torzym, Ośno Lubuskie

MUTACJA B

Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Górzyca, Rzepin

MUTACJA C

Międzyrzecz, Skwierzyna, Przytoczna, Pszczew, Bledzew

MUTACJA D

Lubsko, Jasień

MUTACJA E

Witnica


Chóry przyciągnęły tłumy

Czwartek 23 lutego 2012

W niedzielę, 29 stycznia, w kościele garnizonowym w Wędrzynie wystąpiło kilkanaście zespołów z całego regionu. Każdy z nich zaprezentował piękne kolędy i pastorałki. Podczas koncertu, który zorganizowano już po raz czwarty, zaprezentowało się kilkaset osób z całego województwa.

Kolej na nas (się wypięła)

Czwartek 2 lutego 2012

Dopiero co ustał świąteczny zgiełk i huk sylwestrowych fajerwerków, za nami także święto Trzech Króli, które w tym roku po raz pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni) przebiegało jako dzień wolny.

Politycy pod lupą

Czwartek 26 listopada 2015

Zgodnie z zapowiedzią w poprzednim numerze Przekroju dziś na celownik trafią kolejni pretendenci do stołków na Wiejskiej. Postaram się krótko przedstawić charakterystykę Zbigniewa Stonogi i ruchu frankowiczów Gwiazda jednego sezonu? Mąciciel? Polityczny awanturnik? Wszystkie te stwierdzenia pasują do Zbigniewa Stonogi.

Pensjonariusze DPS-ów śpiewali i tańczyli w SOK

Czwartek 26 listopada 2015

18 września b.r. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbył się XXII Festiwal Form Artystycznych Domów Pomocy Społecznej Województwa Lubuskiego Tursk 2015 pod patronatem wojewody lubuskiego Katarzyny Osos Do Sulęcina przyjechało aż 20 formacji artystycznych domów pomocy społecznej - z Turska, Kożuchowa, Wschowy, Rokitna, Jordanowa, Kostrzyna n/Odrą, Glińska, Trzebiechowa, Dobiegniewa, Toporowa, Szczawna, Miłowic, Gorzowa Wielkopolskiego, Międzyrzecza, Lubska, Skwierzyny i Kamienia Wielkiego.

Kierowcy, zdejmijcie nogę z gazu!

Czwartek 26 listopada 2015

W przeciągu ostatnich trzech miesięcy na zakolu spowalniającym ruch na drodze wojewódzkiej nr 138 za Małuszowem policja odnotowała aż cztery zdarzenia drogowe. To cud, że na razie nikt tam nie zginął.

Graffiti Camp 2015

Czwartek 26 listopada 2015

W ramach współpracy sulęcińskich gimnazjalistów z klubem młodzieżowym z Beeskow w dniach 24-29 sierpnia po raz czwarty odbyła się impreza Graffiti Camp. Podczas spotkań młodzież współpracujących miast Sulęcin - Beeskow tworzy kreatywne obrazy graffiti na ścianach budynków.

Letnia Szkoła Wędkowania

Środa 25 listopada 2015

W dniach od 26.06 do 28.06.2015r., na jeziorze Trzecim, którego jesteśmy patronem odbył się I Powiatowy Biwak Szkoleniowy dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Letnia Szkoła Wędkowania” Impreza została dofinansowana z zadania publicznego Starostwa Sulęcińskiego.

«1...30...363738

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij