Kolejna edycja konkursu „Firma Roku”

Czwartek 5 października 2017

Ruszyła II edycja konkursu „Firma Roku” powiatu sulęcińskiego. By wziąć udział w konkursie należy do 31 października złożyć wypełniony formularz. Przyznanie tytułu „Firma Roku” nastąpi podczas uroczystej gali połączonej z Konferencją Pracodawców.

Organizatorami konkursu Firma Roku są Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość” i Starostwo Powiatowe w Sulęcinie. Kluczowymi partnerami są: gazeta Przekrój Lokalny i Bank Zachodni WBK.

Głównym celem Konkursu jest wyłonienie najbardziej dynamicznego i przyjaznego pracownikom oraz społeczności lokalnej przedsiębiorstwa działającego na terenie powiatu sulęcińskiego.

Do rywalizacji będą mogli przystąpić wszyscy przedsiębiorcy prowadzący działalność co najmniej od 1 stycznia 2015 r. Regulamin i formularz konkursowy można pobrać na stronie www.przekrojlokalny.pl lub otrzymać mailem po zgłoszeniu do Marcina Tołoczko (zpprzedsiebiorczosc@gmail.com), pełnomocnika organizatora.

Wypełnione formularze konkursowe firmy mogą dostarczać papierowo do siedziby Biura Związku przy ul. Emilii Plater 4 w Sulęcinie lub przesyłać skan mailem na adres:  zpprzedsiebiorczosc@gmail.com. Formularze należy dostarczyć do 31 października. Oficjalnie rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 listopada podczas uroczystej gali połączonej z Konferencją Pracodawców.

Zwycięska firma otrzyma Złotą Statuetkę oraz możliwość zasiadania w kapitule konkursu w kolejnej edycji. Będzie też mogła używać tytułu Firma Roku w swoich materiałach promocyjnych. Jedną z głównych nagród w konkursie jest kampania reklamowa w Przekroju Lokalnym o wartości 1000 zł.

Adam Piotrowski

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij