Kontakt w sprawie reklamy

Sobota 25 stycznia 2014

Przekrój Lokalny to bezpłatny miesięcznik wydawany na terenie powiatów: sulęcińskiego, słubickiego i gorzowskiego. Cechą szczególną Przekroju Lokalnego jest to, że większość nakładu jest kolportowana bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców!

 

Gazeta podzielona jest na dwie mutacje:

Mutacja A obejmuje teren całego powiatu sulęcińskiego (9.800 egz. kolportowanych bezpośrednio do gospodarstw domowych) oraz Ośno Lubuskie (800 egz. kolportowanych poprzez wyłożenie gazet w punktach handlowo-usługowych. Łączny nakład to 10.600 egz.

 

Mutacja B (nakład 13.600 egz.) ukazuje się na terenie Kostrzyna nad Odrą (6.000 egz. kolportowanych bezpośrednio do gospodarstw domowych), Słubic (6.000 egz. kolportowanych bezpośrednio do gospodarstw domowych), Górzycy (700 egz. kolportowanych poprzez wyłożenie gazet w punktach handlowo-usługowych) i Rzepina (800 egz. kolportowanych poprzez wyłożenie gazet w punktach handlowo-usługowych). Łączny nakład to 13.600 egz.

 

Co miesiąc w drukarni AGORY w Pile odbieramy 24.200 egz. Przekroju Lokalnego!

 

Ogromny nakład, sprawna sieć dystrybucji, szeroka dostępność oraz sprawdzona formuła czyni z naszej gazety LIDERA na lokalnym rynku reklamy.


W sprawie reklam i ogłoszeń w Przekroju Lokalnym prosimy kontaktować się dzwoniąc na nr 511 225 133 lub pisząc: Adam.Piotrowski2@gmail.com

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij