Kultura

Artystyczne ferie

Środa 18 marca 2015

Ferie w pracowni plastycznej Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie upłynęły pod znakiem ciekawych warsztatów skierowanych do różnych grup wiekowych. Zajęcia odbywały się w trzech kategoriach: dzieci od 5 do 7 lat, dzieci od 8 lat oraz młodzież.

„Biały zamek” w DKK

Środa 18 marca 2015

25 lutego członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach, omawiali książkę Orhana Pamuka „Biały zamek”. Czy książka przypadła do gustu naszym klubowiczom? Z pewnością nie należała do tych łatwych, które chwytamy jednym haustem.

Energetycznie u Bulka:„Tam” i „Bullfinch” na podium

Środa 18 marca 2015

17 stycznia w sulęcińskim klubie u Bulka odbył się prawdopodobnie pierwszy festiwal w nowym roku w Polsce i pierwsza edycja imprezy J&J Day Festival. Organizatorzy do konkursu zaprosili 7 podmiotów artystycznych, gdzie jednym z warunków był wymóg prezentacji w formie akustycznej.

Pensjonariusze DPS-ów śpiewali i tańczyli w SOK

Czwartek 26 listopada 2015

18 września b.r. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbył się XXII Festiwal Form Artystycznych Domów Pomocy Społecznej Województwa Lubuskiego Tursk 2015 pod patronatem wojewody lubuskiego Katarzyny Osos Do Sulęcina przyjechało aż 20 formacji artystycznych domów pomocy społecznej - z Turska, Kożuchowa, Wschowy, Rokitna, Jordanowa, Kostrzyna n/Odrą, Glińska, Trzebiechowa, Dobiegniewa, Toporowa, Szczawna, Miłowic, Gorzowa Wielkopolskiego, Międzyrzecza, Lubska, Skwierzyny i Kamienia Wielkiego.

Graffiti Camp 2015

Czwartek 26 listopada 2015

W ramach współpracy sulęcińskich gimnazjalistów z klubem młodzieżowym z Beeskow w dniach 24-29 sierpnia po raz czwarty odbyła się impreza Graffiti Camp. Podczas spotkań młodzież współpracujących miast Sulęcin - Beeskow tworzy kreatywne obrazy graffiti na ścianach budynków.

«12

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij