Młody wędkarz z Sulęcina Mistrzem Okręgu!

Wtorek 9 maja 2017

6 maja na Kanale Szerokim w Słońsku odbyła się II tura Spławikowych Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Gorzowskiego. W kategorii U – 15 najlepszy okazał się Maksymilian Sobczak z Koła PZW nr 1 w Sulęcinie.

Tego dnia ryby brały dość chimerycznie, ale większości zawodników dopisywał dobry humor. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Sędzią głównym zawodów był Sławomir Matelski, a sędziami pomocniczymi Andrzej Struś, Marek Krupa i Roman Plaskacewicz.

M. Sobczak w obu turach okazał się bezkonkurencyjny. Wniósł do wagi dwa razy więcej ryb niż kolega z drugiego miejsca. W najlepszej piątce znalazło się również dwóch innych zawodników z Sulęcina: Jakób Kartawik z PZW nr 1 (3 miejsce) i Adrian Orkiszewski z PZW nr 2 „Lin” (5 miejsce). Serdecznie gratulujemy!

Po dwóch z trzech zaplanowanych tur Mistrzostw Okręgu Seniorów na czele stawki znajduje się inny wędkarze sulęcińskiej „Jedynki” Sławomir Matelski. Trzymamy kciuki za występ w ostatniej turze i kolejne Mistrzostwo Okręgu przywiezione do Sulęcina!

Red.

Foto. Koło PZW nr 2 Lin

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij