Na oldboyów z Sieniawy nie ma mocnych

Czwartek 12 kwietnia 2012

3 marca w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie odbył się kolejny Turniej Piłkarski Oldboyów.

 

W sportowych zmaganiach wzięło udział 8 drużyn, a każda składała się z piłkarzy, z których najmłodszy z nich mógł mieć co najmniej 35 lat. Zagrali piłkarze z: Krzeszyc, Sieniawy, Słubic, Ośna Lubuskiego, Lubniewic, Sulęcina, Drogomina i Witnicy.

I miejsce zajęli chłopaki z Sieniawy i to do nich powędrował główny puchar. Druga nagroda przypadła piłkarzom z Sulęcina, a trzecią zgarnęli piłkarze z Ośna Lubuskiego. Kolejne miejsca zajęli oldboje ze: Słubic (IV), Witnicy (V), Drogomina (VI), Lubniewic (VII) oraz Krzeszyc (VIII) Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Sebastian Rewoliński z drużyny sieniawskiej, a najlepszym zawodnikiem – Jan Substyk z tej samej ekipy. Dla wszystkich drużyn były puchary, nagrody i dyplomy. Imprezę sfinansował Powiat Sulęciński, a jak zwykle wzorowo zorganizowali ją: Wojciech Lencewicz i Jarosław Ugrynowicz.

 

(woj)

alt

Zwycięska drużyna wraz z Adamem Piotrowskim, dyrektorem biura poselskiego Bożeny Sławiak, która ufundowała nagrody dla najlepszego zawodnika oraz bramkarza. Obaj także grają dla Sieniawy.

 

Tekst i fot. W.Obremski

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij