O nas

Poniedziałek 30 listopada 2015

Gościcie Państwo na stronie internetowej Przekroju Lokalnego - bezpłatnego czasopisma wydawanego od stycznia 2011 r. na terenie województwa lubuskiego. Głównym profilem naszej działalności jest wydawana co miesiąc gazeta w wersji papierowej. Na naszej stronie można przeglądać i pobrać jej wersję elektroniczną. Przekrój Lokalny podzielony jest na cztery odrębne mutacje:

Mutacja A: Sulęcin, Lubniewice, Krzeszyce, Słońsk, Torzym, Ośno Lubuskie - nakład 9400 egz.

Mutacja B: Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Górzyca, Rzepin - nakład 10400 egz.

Mutacja C: Międzyrzecz, Skwierzyna, Przytoczna, Pszczew, Bledzew - nakład 6600 egz.

Mutacja D: Lubsko, Jasień – nakład 4400 egz.

Mutacja E: miasto i gmina Witnica – nakład 3600 egz.


W gminach Sulęcin i Witnica oraz w Kostrzynie nad Odrą Przekrój trafia bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców (13600 gazet). W pozostałych miejscowościach gazeta jest rozkładana w punktach handlowo-usługowych i urzędach, skąd klienci za darmo zabierają ją do domów.
Co miesiąc w drukarni Polskapress w Skórzewie pod Poznaniem odbieramy niespełna 36 tys. egzemplarzy Przekroju Lokalnego!

Na łamach portalu www.przekrojlokalny.pl publikujemy ciekawe artykuły, informujemy w ważnych dla lokalnych społeczności wydarzeniach, promujemy organizacje pozarządowe. Dzięki nam mieszkańcy mają dostęp do najświeższych informacji lokalnych i nie tylko.

Osoby, które chciałyby włączyć się w tworzenie Przekroju Lokalnego prosimy o kontakt.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij