Plażowe zmagania

Poniedziałek 5 listopada 2012

25 sierpnia rozegrano Turniej Plażowej Piłki Siatkowej pn. „Lubusik – Sportowe Lubuskie na Lato”.

Turniej został zorganizowany przez Urząd Miejski oraz Szkołę Podstawową im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie. W turnieju wystartowało 14 drużyn. Szkoły podstawowe reprezentowało 6 drużyn, gimnazja - 3 ekipy, a szkoły ponadgimnazjalne - 5. Wszystkie zespoły, które zajęły miejsca od I do III otrzymały pamiątkowe puchary. W turnieju sędziowali: K. Grudzińska, M. Grudziński oraz W. Lewandowski. I miejsce w kategorii szkol podstawowych zdobyli: Stegeman Dawid i Kacprzak Emil. W kategorii gimnazjów zwyciężyli: Uller Jakub i Jurant Bogdan. Ze szkol ponadgimnazjalnych najlepsi okazali się: Karaś Łukasz i Richter Michał. Pełna lista zwycięzców na www.sulecin.pl. Gratulujemy.

wykonanie: gardziejewski.pl