Puchar dla „Juwenii”

Środa 16 kwietnia 2014

XV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego odbył się na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie.

W eliminacjach wzięło udział 13 drużyn piłki nożnej z terenu powiatu wystawione przez: KS „Warta" Słońsk, MKS „Toroma" Torzym, KS „Orkan" Długoszyn, KS „Juwenia" Boczów, MKS „Stal" Juniorzy Sulęcin, KS „Lubniewiczanka" Lubniewice, KS „Leśnik" Lemierzyce, KS „Warta" Kołczyn, KS „Tęcza" Żubrów, KS „Pogoń" Krzeszyce, MKS „Stal" Sulęcin, KS „Znicz" Trzemeszno oraz KS „Kosmos 78" Rudnica. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Podczas turnieju padło 81 bramek. Do jutrzejszego finału zakwalifikowało się 6 drużyn i zmierzą się w nim: KS „Juwenia" Boczów, KS „Warta" Słońsk, KS „Lubniewiczanka" Lubniewice, KS „Leśnik" Lemierzyce, KS „Znicz" Trzemeszno oraz KS „Kosmos 78" Rudnica. Zwyciężyła „Juwenia" z Boczowa. II miejsca zajął KS „Lubniewiczanka" z Lubniewic, a III - KS „Kosmos 78" z Rudnicy. Maciej Dudasz został uznany za najlepszego bramkarza turnieju, a tytuł najlepszego zawodnika i króla strzelców przyznano Krystianowi Weresowi. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Szymon Treichel.