Sprawdź auto po zimie. Nasi diagności zrobią to za darmo

Poniedziałek 10 kwietnia 2017

Dzięki uprzejmości  właścicieli  sześciu stacji diagnostycznych z Sulęcina, Krzeszyc i Torzymia kierowcy w Powiecie Sulęcińskim będą mogli w ostatnim  tygodniu kwietnia wykonać darmowy przegląd oświetlenia, układu hamulcowego i zawieszenia. W przygotowanie przedsięwzięcia włączyła się Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

Akcja odbędzie się już po raz drugi. Rusza 24 kwietnia. Koordynowana jest przez Starostę Sulęcińskiego, a skierowana do wszystkich chętnych kierowców - nie ogranicza się do mieszkańców powiatu. Nie będzie to badanie okresowe, ale tym, którzy  z niego skorzystają na pewno pozwoli poczuć się bezpieczniej na drodze.

Stacje zapewniają, że są przygotowane na obsłużenie dowolnej liczby aut. W tym roku zainteresowani dodatkowo mogą skorzystać z konsultacji w kwestiach prawnych i administracyjnych. W namiocie powiatowym na pytania właścicieli aut będą odpowiadać: funkcjonariusz policyjnej „drogówki”, naczelnik Wydziału Komunikacji ze starostwa oraz rzecznik konsumentów.

Agnieszka Bartosik-Rzyczkowska

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Sulęcinie

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij