Sukces gimnazjalistów!

Środa 12 kwietnia 2017

6 kwietnia br. uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie zostali zaproszeni wraz z opiekunami do Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Sulechowie na uroczystość wręczenie nagród laureatom szkolnych konkursów przedmiotowych.

Bohaterami tego wydarzenia byli najlepsi z najlepszych gimnazjalistów w województwie lubuskim – laureaci.

Wśród nich nie zabrakło uczniów  naszej szkoły:

 Aliny Światłowskiej dwukrotnej laureatki z chemii oraz fizyki

 Dawida Nowaka laureata z fizyki

 Victorii Schön laureatki z języka niemieckiegoi

 Agaty Bączyńskej  laureatki z języka angielskiego

Przyjęli oni z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy, oprócz zaświadczeń, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w nauce.

Kolejnych sukcesów naszym uczniom życzył także dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego Jerzy Kaliszan oraz Wicewojewoda Lubuski. 

Pani Kurator podziękowała również opiekunom laureatów: Krzysztofowi Kopijowi, Alicji Kotrys, Joannie Skrzypacz i Aleksandrze Kosek za rozwijanie pasji i zdolności uczniów oraz wprowadzanie ich w świat tajemnic wiedzy.

Miło, że kolejny raz nasi uczniowie znaleźli się w takim gronie, wśród młodzieży, dla której wazne jest rozwijanie swoich zainteresowań. Zadaniem naszej szkoły jest odkrywanie talentów i wspieranie gimnazjalistów w ich naukowych działaniach.

Laureaci konkursów przedmiotowych są skarbem oraz duma dla szkoły i rodziców. Bardzo trafnie ujęła to pani Kurator, mówiąc, że każdy człowiek rodzi się ze skrzydłami, najważniejsze , żeby umieć te skrzydła rozwinąć.

Gimnazjum w Sulęcinie

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij