Trwa loteria paragonowa

Wtorek 8 grudnia 2015

W październiku w naszym kraju wystartowała loteria paragonowa. W pierwszym miesiącu po uruchomienia loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 mln paragonów fiskalnych.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagrody czekają na tych konsumentów, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Dotychczas odbyły się już dwa losowania w Narodowej Loterii Paragonowej. Do uczestników powędrowały: Opel Astra, siedem notebooków Lenovo ThinkPad i sześć tabletów iPad Air 2. Miesięczna pula nagród w każdym losowaniu wynosi 100 tys. zł.

By wziąć udział w loterii wystarczy zrobić jednorazowo zakupy w sklepie za min. 10 zł i zarejestrować paragon w miesiącu zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl. Paragon trzeba koniecznie zachować. Losowania będą się odbywały co miesiąc. Do wygrania pozostało jeszcze 11 Opli Astra, 4 Ople Insignia i wiele innych nagród.

Loteria potrwa do listopada przyszłego roku.

 

Red.
 

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij