Wywiad

„Nadal nie dochodzi do mnie, że ta przygoda trwa nadal…”

Sobota 11 listopada 2017

Z Łukaszem „Łyczkiem” Łyczkowskim, wokalistą zespołu 5 Rano, uczestnikiem programu The Voice of Poland rozmawia Adam Piotrowski Przekrój Lokalny: „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach” wykonane przez ciebie w pierwszym odcinku na żywo programu The Voice od Poland zachwyciło jurorów, publiczność i widzów – dostałeś najwięcej głosów z drużyny Tomsona i Barona.

Będą uzupełniać skład Rady Miejskiej Witnicy

Środa 25 października 2017

W niedzielę, 29 października w Witnicy odbędą się wybory uzupełniające. To konsekwencja rezygnacji z mandatu radnej Krystyny Wojkowskiej. Interesy mieszkańców chce reprezentować Agnieszka Chudziak, która będzie się ubiegać o mandat nowej radnej.

Ratujemy się współpracą z samorządami

Środa 21 czerwca 2017

Komisarz Fabian Rogala, jest Komendantem Powiatowym Policji w Sulęcinie. Został wyznaczony na to stanowisko służbowe przez zwierzchnika wojewódzkiego w marcu 2016 roku. Wcześniej pracował w Komendzie Miejskiej w Gorzowie Wlkp. Młody wiekiem i stopniem.

Rycerz na metalowym rumaku

Wtorek 14 lutego 2017

W Kostrzynie nad Odrą znają go chyba wszyscy. Jakub Korżyński to postać kontrowersyjna, ale jedno trzeba mu oddać - to człowiek o wielkim sercu, społecznik i prawdziwy wulkan energii, który swoimi pomysłami potrafi także zarazić innych.

Wywiad z Krzysztofem Kielcem

Piątek 10 lutego 2017

O minionym roku i planach na przyszłość rozmawiamy z Krzysztofem Kielcem, Prezesem Kostrzyńsko-Słubicko Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Kiedy w lutym obejmował Pan funkcję Prezesa K-S SSE S.A. mówił Pan szeroko o skupieniu się na działaniach marketingowych, aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał spółki.

Drogówka - rozmowa Przekroju

Wtorek 31 stycznia 2017

Policjantów z tzw. drogówki widać dosłownie wszędzie na ulicach i drogach naszego powiatu. I bardzo dobrze, bowiem ich widok skłania niesfornych pieszych czy jadących różnymi pojazdami do respektowania przepisów. Funkcjonariusze tej formacji nie mają lekkiej służby.

W Nowy Rok z Weną

Wtorek 10 stycznia 2017

W poprzednim sezonie siatkarze Invest In The West Wena Kostrzyn nad Odrą zajęli drugie miejsce w rozgrywkach lubuskiej III ligi. W tym sezonie MASITA III Liga Siatkówki Mężczyzn jest zdominowana przez Kostrzynian, którzy na półmetku obserwują rozgrywki z pozycji lidera.

Pod prąd...

Czwartek 18 sierpnia 2016

O „muzykowaniu” w małym Sulęcinie, planach, marzeniach i poglądzie na życie z niepokornym i bezkompromisowym Łukaszem Łyczkowskim rozmawia Adam Piotrowski Przekrój Lokalny: Skąd wzięła się pasja do muzyki, od kiedy i jak wyglądały początki Łukasza „Łyczka” Łyczkowskiego? Łukasz Łyczkowski: Przygoda z muzyką rozpoczęła się już bardzo dawno temu, bo już w szkole średniej.

„Chcemy postawić na firmy z branż innowacyjnych”

Poniedziałek 21 marca 2016

Z Krzysztofem Kielcem, prezesem Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rozmawia Adam Piotrowski. Przekrój Lokalny: Pod koniec lutego został pan powołany na stanowisko prezesa Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jak Pan ocenia, czy pomoc publiczna oferowana przez specjalne strefy ekonomiczne wciąż jest potrzebna? Krzysztof Kielec: Europa funkcjonuje dzisiaj w takich warunkach, że pomoc, którą oferują różne instytucje, takie jak np.

"Nadal mogę być potrzebny"

Piątek 19 lutego 2016

O pracy samorządowca od „kuchni”, straconych szansach, stojących przed Sulęcinem wyzwaniach i o wolnym czasie na emeryturze z byłym burmistrzem Sulęcina, obecnym radnym Rady Powiatu sulęcińskiego Michałem Deptuchem rozmawia Adam Piotrowski.

Pilnuję lubuskich tematów

Sobota 16 stycznia 2016

Rozmowa z Senatorem RP IX kadencji Władysławem Komarnickim Przekrój Lokalny: Panie Senatorze spotykamy się w drugim tygodniu stycznia, a już wygląda na to, że 2016 rok będzie pozytywny dla mieszkańców Gorzowa Wlkp.

ROZMOWA PRZEKROJU

Piątek 21 sierpnia 2015

Rozmowa z Beatą Szydło, posłem na Sejm RP, wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości Przekrój Lokalny: W zachodniej Polsce bezrobocie jest nieco mniejsze niż na ścianie wschodniej, jednak m.in. województwo lubuskie boryka się z niskim poziomem zarobków.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij