Z Przekrojem Lokalnym w rok 2017!

Czwartek 5 stycznia 2017

Miło nam poinformować, że od roku 2017 serwis internetowy naszkostrzyn.pl rozpoczął współpracę medialną z gazetą "Przekrój Lokalny". Oba wydawnictwa łączy to, że są prowadzone przez pasjonatów, którzy pragną w sposób nowoczesny i atrakcyjny informować mieszkańców regionu o ciekawych wydarzeniach. Naszkostrzyn.pl to serwis, który skupia się niemal wyłącznie na tematach związanych z Kostrzynem nad Odrą i jego polityka zawiera się haśle promującym: „wszystkie strony miasta”. Serwis prowadzi pasjonat, miejski radny i regionalista Bartłomiej Suski (szeroko pojęta tematyka miasta, kultura i historia) we współpracy z Mariuszem Staniszewskim (sport), Maciejem Frąckowiakiem (gospodarka) oraz całą masą ludzi zaangażowanych na co dzień w relacjonowanie wszystkiego, co dzieje się w mieście. Serwis stara się informować także o nadchodzących wydarzeniach czy udostępniać na swoich łamach ciekawe treści odnalezione w sieci.

Miło nam, że nasze kilkuletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży dziennikarskiej zostało zauważone, a naszkostrzyn.pl może podzielić się efektami swojej pracy z szerszą grupą odbiorców, czytelników Przekroju Lokalnego. Gazeta dociera do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców północnej części województwa lubuskiego. Obecna jest na terenie powiatów: sulęcińskiego, międzyrzeckiego, słubickiego i gorzowskiego, w tym m.in. na terenie Kostrzyna nad Odrą. Nasza współpraca z gazetą będzie polegała nie tylko na powielaniu artykułów ale także na ciekawych felietonach, artykułach i fotorelacjach publikowanych na jej stronach oraz w serwisie przekrojlokalny.pl.

Rok 2017 przynosi nowe wyzwania, ale także nadzieję na rozwój a marzenie to spełnia współpraca pomiędzy oboma wydawnictwami. Liczę zatem, że również Czytelnicy będą w stałym kontakcie z nami, abyśmy mogli dotrzeć wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego – nie tylko w skali miasta ale również z punktu widzenia mieszkańca.

Bartłomiej Suski

redaktor prowadzący naszkostrzyn.pl

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij