Łyczek podziękował koncertem za wsparcie

Wtorek 28 listopada 2017

Łukasz „Łyczek” Łyczkowski wraz z zespołem 5 Rano zagrali w Sulęcinie pierwszy koncert po zakończeniu VIII edycji programu The Voice of Poland, w którym sulęcinianin dotarł do ścisłego finału. Dawno sala widowiskowa SOK nie widziała takich tłumów.

Już przyjazd na Winną Górę wskazywał, że święci się niezła impreza z ogromną frekwencją. Samochody stały wszędzie od SOK, aż daleko do końca Moniuszki. Jeszcze przed 18 sala była wypełniona po brzegi. Sulęcinianie dumni ze swojego krajana stawili się z całymi rodzinami.

Łyczek na wstępie rozruszał publiczność utworami, które wykonywał w finale popularnego programu: „Nie widzę siebie w swych marzeniach”, „Sen o Wiktorii”, „Jednego serca”. Następnie na scenę zaprosił ekipę 5 Rano, podkreślając, że sukces, który odniósł zawdzięcza w dużej mierze im.

Na warsztat poszedł „To jest mój rock’n’roll” i kilka utworów, które mają się znaleźć na nowej płycie 5 Rano, która ma się ukazać już za kilka miesięcy. W trakcie koncertu nagrywany był teledysk, który będzie promował zespół.

Przez cały koncert Łukasz nie krył wzruszenia i kilka razy dziękował wszystkim za ogromne wsparcie, które otrzymał w trakcie trwania programu od sulęcinian.

Publiczność kilkakrotnie zgotowała Łyczkowi i 5 Rano gromkie owacje. Temu skromnemu chłopakowi daleko jednak do gwiazdorzenia. – Każdy z was może osiągnąć jeszcze więcej. Trzeba tylko chcieć, pracować i wierzyć w spełnienie marzeń – mówił.

Łukaszowi zabrakło niewiele, żeby zwyciężyć VIII edycję The Voice (wygrała niestety przeciętność –opinia autora), to co osiągnął, to jednak świetny wstęp do tego, by zrobić nowe otwarcie.

Adam Piotrowski

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij