Pomosty jak nowe

Poniedziałek 26 lutego 2018

W sobotni mroźny poranek 24 lutego grupa wędkarzy z Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin udzieliła wsparcia członkom Koła PZW Nr 1 Sulęcin przy remoncie pomostów wędkarskich nad jeziorem Ostrowskim. Nasi wędkarze z własnym sprzętem wstawili się mocną grupą nad jeziorem i od razu przystąpili do rozbiórki starych pomostów. Gospodarze zagwarantowali materiał na nowe dojścia i platformy. Prace trwały aż do wyczerpania materiałów. W tym dniu do prac przystąpili: Przemysław Struch, Tomasz Gajowniczek, Marcin Niepiekło, Bartłomiej Szewczyk, Marek Marciniak, Jerzy Śmiecikowski, Mariusz Barłoga, Jacek Dąbrowski, Fred Neubauer.

Do akcji również przystąpiły dzieci ze Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”, które z wielkim zaangażowaniem wyzbierały wszystkie śmieci na całej linii brzegowej jeziora Ostrowskiego, a na koniec uporządkowały plażę miejską ze śmieci pozostawionych przez odwiedzających jezioro turystów. Nad całością akcji w której wzięło udział dziewięciu adeptów szkółki wędkarskiej czuwali opiekunowie: Judyta Kułaczkowska, Jerzy Lasota i Bogdan Kułaczkowski.

W tym dniu zapleczem logistycznym zajęła się niezastąpiona Małgorzata Neubauer, która przygotowała zupę pomidorową, kotleciki mielone oraz placek, natomiast gospodarze zagwarantowali dla wszystkich uczestników kiełbaskę pieczoną na ognisku, gorąca kawę i herbatkę.

BK

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij