Rock’n’Beer Fest – solidna porcja dobrej muzyki i nie tylko w SOK

Niedziela 8 stycznia 2017

Wielkimi krokami zbliża się impreza festiwalowa, jakiej w Sulęcinie jeszcze nie było! Połączenie smaków, tych dosłownych i tych duchowych. Legendarni wykonawcy polskiej sceny rockowej oraz „młoda krew” scen krajowych. Dwa dni, dwie sceny, wyjątkowe atrakcje dodatkowe! Delektować się będziemy muzyką najwyższej klasy oraz wytworami rzemieślniczymi w zakresie trunków niskoprocentowych: piwa lokalne, domowe, nietypowe, rarytasy zagraniczne – wszystkiego ponad 50 gatunków! Wyjątkowa uczta, nakręcona muzyką na obrotach najwyższych!

Oprócz tego: stoiska rzemieślnicze, stoiska handlowe z gadżetami artystów i wiele innych atrakcji…
Impreza odbędzie się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury w dniach 3-4 luty 2017. W pierwszym dniu na scenie Sali widowiskowej wystąpią: Over The Under, Steel Drunk, Black Like Sugar oraz 5Rano. W tym czasie na Sali wystawowej będzie działał ogródek piwny. Po imprezie głównej planowane jest afterparty w Klubie u Bulka (wstęp otwarty).

4 lutego, również na Sali widowiskowej SOK wystąpią znane i legendarne tuzy polskiego rocka: Róże Europy, Sztywny Pal Azji i Kobranocka.

Bilety do nabycia: www.ubulkaklub.8merch.com, sekretariat SOK, Biblioteka Publiczna, (rezerwacja SMS +48 608 297 629)

Bilety / karnety:

KARNET PROMO: 59,00 zł

(do 14.01.2017, liczba ograniczona)

KARNET NORMAL: 65,00 zł

(od 15.01. do 02.02.)

KARNET VIP: 79,00 zł

(liczba ograniczona)

KARNET NORMAL+: 69,00 zł

(w dniu koncertów)

Bilet jednorazowy: TYLKO KONCERTY PIĄTKOWE (+ afterparty) - 19,00 zł
(bez rezerwacji i przedsprzedaży).

Organizatorzy zalecają zapłatę i odbiór osobisty karnetów. Proszą również o rozważne dokonywanie rezerwacji.

Karnet VIP: 79,00 zł (zawiera):

- koncerty piątek i sobota

- afterparty piątek (klub)

- viproom sobota, konferencja prasowa, identyfikator

- liczba karnetów VIP OGRANICZONA!

Alkohol TYLKO dla osób pełnoletnich!

Red.

 

Sztywny Pal Azji

Zespół powstał na początku 1986 roku w Chrzanowie, założony przez gitarzystę i głównego twórcę repertuaru Jarosława Kisińskiego. Zasłynął dzięki występowi na Festiwalu Muzyków Rockowych Jarocin ’86, a jej piosenka „Nasze reggae” zyskała miano wręcz hymnu imprezy. „Nasze reggae” było również pierwszym radiowym przebojem zespołu, którego popularność rosła z koncertu na koncert.

W roku następnym Sztywny Pal Azji przedstawił debiutancki album „Europa i Azja”, na którym nie zabrakło przebojów, spośród których szczególnym uznaniem cieszyły się „Kurort”, „Spotkanie z…” i przede wszystkim „Wieża radości, wieża samotności”.

http://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80

Róże Europy

1 000 000 sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, występy w USA, Anglii, Austrii, Włoszech! Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą.

http://www.youtube.com/watch?v=G_Lsdk88AYM

Kobranocka

Legenda polskiej sceny rockowej z niezwykle bogatą historią i dorobkiem artystycznym. Pierwszy koncert pod nazwą "Kobranocka" miał miejsce w sierpniu 1985 w warszawskiej Riwierze. O tamtej pory zespół nie schodzi z tonu, porywając kolejne pokolenia odbiorców!

http://www.youtube.com/watch?v=l_iDVbe9YYU

5 Rano

Sulęcińsko-łagowski skład rockowy, bluesrockowy, mający za sobą wiele sukcesów i niezwykle popularny. Od 12 lat w służbie rockandrolla, za którego otrzymali wiele prestiżowych nagród.

Black Like Sugar
Bydgoski skład, znany w okolicach Sulęcina bardzo dobrze, m.in. Dlatego, że połowa składu tworzyła niegdyś popularne “Heldorado”. Z ogromną charyzmą i precyzją tworzą dźwięki, układające się w ciężkie, acz melodyjne kompozycje! Pozycja obowiązkowa dla miłośników rocka!

Steel Drunk / Over The Under
Kolejni reprezentancji kujawsko-pomorskiej szkoły rocka. Zaproponują nam solidną dawkę dźwięków i zapewnią wyśmienitą zabawę!
Over The Under przekaże na m niesamowitą dawkę sothern/groove/stoner metalu, pełną gniewu i buntu! Steel Drunk, to po prostu stary, klasyczny, bezprecedensowy hard rock, jednakże bez ograniczeń stylistycznych i szufladkowania. Solidna dawka mocy!

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij