W SOK w grudniu wyjątkowe wydarzenia

Piątek 1 grudnia 2017

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną, trzecią już edycję Sulęcińskiego Zlotu Mikołajów. To impreza przeznaczona zarówno dla tych mniejszych, jak i większych miłośników dobrej zabawy.

Zbiórka o godzinie 16:00 przy Fontannie Dobrosąsiedztwa, a następnie głośny, wesoły przemarsz do SOK - parada Mikołajów!

Główną atrakcją zlotu będzie Konkurs na Najpiękniejszego Mikołaja, który musi posiadać przynajmniej trzy atrybuty mikołajowe takie jak: czapka, broda, kubrak. Zachęcamy wszystkich bez ograniczenia wiekowego do włączenia się do zabawy.

Konkurs jest imprezą otwartą, adresowaną do wszystkich bez ograniczeń wiekowych.

Kandydat na najlepiej ubranego Mikołaja powinien być gotowy poddać się weryfikacji konkursowej.

 

10.12.2017r - Kiermasz Bożonarodzeniowy w SOK

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na pierwszą edycję Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia w godzinach 12:00-16:00 w Sali Konferencyjnej SOK.

Kiermasz Bożonarodzeniowy to ukłon w stronę rękodzielników z naszego miasta, ale i mieszkańców Gminy Sulęcin, którzy są wielkimi fanami ozdób handmade.

Chcielibyśmy, aby wszyscy, którzy odwiedzą SOK tego dnia poczuli klimat zbliżających się świąt, a przy okazji mogli zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane osoby.

Ponadto zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców, koła wiejskie, stowarzyszenia oraz niezrzeszonych rękodzielników do składania wniosków oraz aktywny udział w organizacji kiermaszu.

Regulamin wydarzenia oraz Karta Zgłoszeniowa znajduje się na stronie internetowej: www.soksulecin.pl

 

17.10.2017r - Wigilia Miejska na na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie

Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz Proboszcz Parafii p.w. św. Henryka w Sulęcinie Piotr Mazurek serdecznie zapraszają na Wigilię Miejską, która odbędzie się na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie w niedzielę, 17 grudnia.

W programie świątecznego spotkania znajdą się m.in.: degustacja potraw świątecznych, kiermasz ozdób oraz koncert kolęd i piosenek. 

W czasie Wigilii Miejskiej harcerze z Hufca ZHP w Sulęcinie przekażą także mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju.

Źródło: SOK Sulęcin

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij