W najbliższą niedzielę odbędzie się Jarmark Koguci

Czwartek 22 marca 2018

25 marca na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie odbędzie się kolejna, dziesiąta już edycja Jarmarku Koguciego. W ramach Jarmarku przedstawiony zostanie program artystyczny nawiązujący do Świąt Wielkiej Nocy. Na naszej scenie zaprezentują się maluchy z Przedszkola nr 1 im. Małego Przyrodnika w Sulęcinie oraz z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie. Ponadto usłyszymy solistki ze Studia Piosenki SOK, a także Kapelę Ludową z Templewa.

W tym dniu będzie można również zakupić ozdoby i dekoracje wielkanocne, spróbować potraw świątecznych oraz wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach.

Ponadto z myślą o najmłodszych uczestnikach wydarzenia zaplanowaliśmy tego dnia plastyczne zabawy wielkanocne oraz „Szukanie pisanek”. Stowarzyszenie „Mam Pomysł” zorganizuje dodatkowo warsztaty z rękodzieła - wielkanocne szycie zajączków, w warsztatach tych będą mogli wziąć udział wszyscy chętni.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursach:- na najdłuższą palmę wielkanocną (patronat ks. Proboszcza, Piotra Mazurka)- na najładniejszą palmę wielkanocną (patronat burmistrza Sulęcina, Dariusza Ejcharta)

Szczegóły dotyczące konkursu na najładniejszą palmę wielkanocną znajdują się na naszej stronie internetowej: www.soksulecin.pl.

Nadesłano: Sulęciński Ośrodek Kultury

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij